Зрадник (12+)

Зрадник (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Зрадник» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Предатель / Зрадник

Події розгортаються на Одеській кіностудії у 1971 році. Один з режисерів студії щойно закінчив знімати стрічку про українських повстанців у Холодному Яру в 1920-му році. Політичні реалії унеможливлюють вихід фільму такої тематики, тож одній співробітниці студії доручають редагувати фільм таким чином, щоб повстанці Холодного Яру виглядали як злочинці. Жінка розуміє, що не має права брати участь у спотворенні героїчної історії.

Українська історична драма «Зрадник» перемогла у пітчингу Держкіно у 2012 році. Це дозволило творчій команді отримати половину фінансування, а саме понад 24 млн.грн із держбюджету. На підготовчому етапі стрічка чотири рази змінювала назву. Також за фільмом закріплено ще один своєрідний рекорд – проект покинули три режисери, перш ніж було створено остаточну версію. Зрештою режисерське крісло посів американець Марк Хаммонд. Він докорінно змінив концепцію фільму. Замість історичної розповіді про події 1920-го року ми побачимо на екрані сприйняття людьми з 70-х років цих подій.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Україна, Литва
Мова
українська (з українськими субтитрами)
Жанр
політична мелодрама, українське
В головних ролях
Олег Мельничук, Зоя Барановська, Станіслав Щокін, Ольга Карпова, Андрейс Жагарс, Михайло Грицкан, Тимофей Трибунцев
Режисер
Валеріу Жєрєгі, Марк Хаммонд
Сценарій
Заза Буадзе
Прокат
З 26 квітня 2018 по 02 травня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 26 квітня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
12+