Холодна війна (16+)

Холодна війна (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Холодна війна» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Холодная война / Zimna wojna

Повоєнні роки. Співачка Зула (Джоанна Куліг) та композитор Віктор (Томаш Кот) закохуються одне в одного. На перший погляд може здатися, що вони стануть ідеальною парою. Але реалії часу вимагають від них зовсім іншого. Спливають роки. У них дуже різні погляди на життя. Змінюються країни та ситуації, у яких вони знову зустрічаються щоб вкотре усвідомити, що кохання не проходить і вони не можуть жити одне без одного.

Драма «Холодна війна» – це перший фільм Павла Павліковського після п’ятирічної перерви. У 2015 році його стрічка «Іда» виборола премію Оскар як кращий фільм іноземною мовою. Нова його робота також висунута від Польщі на здобуття цієї премії. Прем’єра фільму відбулася на Канському кінофестивалі цього року і отримала головний приз за режисуру. Драма Павліковського відрізняється від сучасних фільмів передусім зображенням. Воно чорнобіле, а пропорції кадру 3х4 допомагають відтворити повоєнну атмосферу.

imbd_logo Created with Sketch.
7.7/10
Рік
2018
Країна
Польща, Франція, Великобританія
Озвучений
українською мовою
Жанр
мелодрама, драма, музика
В головних ролях
Іоанна Куліг, Томаш Кот, Борис Шиц, Агата Кулеша
Режисер
Павло Павліковський
Сценарій
Павло Павліковський
Прокат
З 08 листопада 2018, орієнтовно по 14 листопада 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 08 листопада 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
84 хв.
Вікові обмеження
16+