Зіп і Зап. Клуб скляних кульок

Зіп і Зап. Клуб скляних кульок (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Зіп і Зап. Клуб скляних кульок» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Зип и Зап. Клуб стеклянных шариков / Zipi y Zape y el club de la canica

Іспанський дитячий комедійно-пригодницький фільм режисера Оскара Сантоса Гомеса. Головні герої фільму – двійнята Зіп (Рауль Рівас) і Зап (Деніел Церезо) – в якості покарання відправляються в центр для важких дітей Есперанцу, де їх нібито повинні вчити наукам та дисциплінам. Править тут суворий директор Фальконетті, який заборонив будь-які види відпочинку та розваг.

Брати вирішили чинити опір таким порядкам і таким чином організовують Клуб скляних кульок. Нова нелегальна міні-організація неочікувано стикається з найбільшим секретом школи. Ними керують розум та кмітливість, мужність та незворушна віра в дружбу. Герої картини «Зіп і Зап. Клуб скляних кульок» скоро відкриють величезну таємницю і, в кінці кінців, потрапляють у найдивовижнішу пригоду всього свого життя.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2014
Країна
Іспанія
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія, пригоди, сімейний
В головних ролях
Хав’єр Гутьєррес, Рауль Рівас, Деніел Церезо, Клаудія Вега, Фран Гарсія, Маркос Руїс, Крістіан Мулас, Альберто Лопес, Хавьєр Сіфріан
Режисер
Оскар Сантос Гомес
Сценарій
Хорхе Лара, Франциско Ронкаль, Хосе Ескобар
Прокат
З 11 вересня 2014 по 24 вересня 2014
Тривалість
97 хв.