Зо (16+)

Зо (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Зо» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Зои / Zoe

Науковець Коул (Юен МакҐрегор) займається розробкою так званих синтетиків. Допомагає йому в цьому асистентка Зо (Леа Сейду). Штучні створіння, роботи, які нічим не відрізняються від людей, вигадані спеціально, аби стати ідеальною парою для когось. Вони вірно любитимуть, ніколи не зрадять та ніколи не розчарують. Та чи справжні ці почуття? Світ незворотньо змінився – за допомогою спеціальних препаратів можна викликати почуття закоханості. Сумісність партнерів перевіряє спеціальна програма. І серед усієї прагматичності та передбачуваності аспектів, пов'язаних із коханням, герої намагатимуться знайти справжні почуття.

Фантастичний фільм «Зо» створено на студії Рідлі Скотта, де питання взаємин із штучним інтелектом вже піднімалися раніше. Спершу передбачалося, що головну роль у стрічці зіграє Чарлі Ханнем – про це оголосили у 2016 році. У травні 2017 актора замінили на Юена МакҐрегора. Режисерське крісло зайняв володар премії Венеціанського кінофестивалю Дрейк Дорімус.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
наукова фантастика, романтика
В головних ролях
Юен МакҐрегор, Леа Сейду, Тео Джеймс, Меттью Грей Гублер, Рашида Джонс
Режисер
Дрейк Дорімус
Сценарій
Річард Грінберг
Прокат
З 02 серпня 2018, орієнтовно по 15 серпня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 02 серпня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
104 хв.
Вікові обмеження
16+