Зулу. Теорія змови

Зулу. Теорія змови (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Зулу. Теорія змови» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Теория заговора / Zulu

Головні герої фільму «Зулу. Теорія змови» - полісмени Ден і Брайан – довгі роки стоять на варті закону. Вони цілком віддані своїй справі і вважають, що служити закону – це дещо більше, ніж просто обов’язок чи покликання. На їх віці було різне: злодії і грабіжники, шахраї і маніяки, вбивці і викрадачі. Кожен із них готовий пожертвувати заради напарника життям – їх спини ніколи не залишаються неприкритими. Ден і Брайан розкрили таку кількість злочинів, що налякати їх чимось чи здивувати вкрай важко. Однак, розслідування, за яке їм доведеться взятися, змусить їх дуже в цьому засумніватися.

У місті знаходять двох убитих жінок, перша з яких була 18-річною дівчиною. Розслідуючи цю справу, напарники натикаються на те, що ретельно приховували від громадськості. Виявляється, вбивства дівчат справді пов’язані між собою, а причина їх смертей – таємниця, що несе загрозу як для копів, так і для багатьох інших людей.

imbd_logo Created with Sketch.
6.7/10
Рік
2013
Країна
Франция, ЮАР
Мова дублювання
українська
Жанр
триллер, драма, криминал
В головних ролях
Орландо Блум, Форест Уитакер, Таня ван Граан, Наташа Лоринг, Свен Рюйгрок, Дженна Сарас, Лизе Слэббер, Патрик Листер, Роксанна Прентис, Грант Суэнби
Режисер
Жером Салль
Сценарій
Жюльен Рапно, Жером Салль, Кари Фере
Прокат
З 25 вересня 2014 по 01 жовтня 2014
Тривалість
107 хв.
Вікові обмеження
16 років