Джамп стріт, 21

Джамп стріт, 21 (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Джамп стріт, 21» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Мачо и ботан /

Закони школи диктують свої правила, і ніхто з підлітків не хоче видавати своїх дилерів ні за яких умов. Поліція в замішанні. Але керівництво однієї з ділянок знаходить досить незвичайний спосіб вирішення проблеми: воно створює спеціальний загін із поліцейських, які завдяки своїй зовнішності цілком можуть зійти за учнів старших класів.

Якщо ви думали, що поліцейським у школі буде просто, то ви помиляєтесь! Тут панують свої правила, що не піддаються часом здоровому глузду. Викоренити злочинність буде непросто, але наші герої не для того проходили спецпідготовку, щоб здаватися. Їх мета - втертися в довіру до школярів, вивудивши у них всю необхідну інформацію.

«Джамп стріт, 21» - комедійний бойовик, нудьгувати при перегляді якого вам точно не доведеться. На думку головних героїв, молодь нині просто божевільна. І це твердження недалеко від істини. Шкільні діти влаштовують нашим героям таке "солодке" життя, що в перші два тижні горе-поліцейським хотілося просто провалитися під землю. Але поступово наші хлопці входять у смак: випивка, наркотики, дівчата. Та й як ще їм втертися у довіру до місцевих, крім як закотивши карколомну вечірку, на якій всього вищепереліченого в надлишку?

«Джамп стріт, 21» - карколомна комедія, виграє багато у чому завдяки хорошій грі акторів і небанальному сюжету. Погляньте трейлер! Якщо ви любите легкі комедії, то напевно не залишитеся байдужими.

Цікаво, що одну з епізодичних ролей у картині зіграв сам Джонні Депп. Яку саме? Про це ви дізнаєтесь, подивившись новий комедійний бойовик від режисерів Філа Лорда і Кріса Міллера.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, комедія
В головних ролях
Джона Хілл, Ченнінг Татум, Айс К’юб, Брі Ларсон, Дейв Франко, Роб Ріггл, ДеРей Девіс, Дакс Флейм, Кріс Парнелл, Еллі Кемпер
Режисер
Філ Лорд, Кріс Міллєр
Сценарій
Майкл Беколл, Патрік Хесбург, Стефен Дж. Кеннел
Прокат
З 12 квітня 2012
Тривалість
109 хв.