Американський пиріг: Знову разом

Американський пиріг: Знову разом (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Американський пиріг: Знову разом» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Американский пирог: Все в сборе /

13 років пройшло з того моменту, як перший фільм серії «Американський пиріг» побачив світ. З тих пір багато що змінилося. Герої фільму подорослішали, обзавелися сім'ями і роз'їхалися хто куди. Але дещо ніколи не змінюється! Усередині вже дорослих персонажів живуть всі ті ж безтурботні підлітки, якими вони були багато років тому.

Персонажі фільму «Американський пиріг: Всі в зборі» повертаються в школу Іст Грейт Фоллс для того, щоб довести всьому світові, що час і відстань не мають влади над старою дружбою і традиціями. 10 років пройшло з того моменту, як в цьому самому місці друзі розлучилися зі своєю невинністю, втіливши всі свої підліткові фантазії в реальність. Минуло стільки часу, і, повірте, друзям є, що розповісти один одному. Вони подорослішали, але в душі залишилися все тими ж невгамовними підлітками, що хваляться один перед одним своїми сексуальними перемогами. Їм належить згадати минуле і відірватися на повну! І ми, звичайно ж, знов станемо свідками безлічі кумедних ситуацій, частина з яких просто не піддається опису.

Якщо ви до цих пір не бачили трейлер, рекомендуємо зробити це прямо зараз! Він просякнутий гумором і як не можна краще передає дух безтурботності і безбашеності справжнього американського коледжу. Наші герої побувають на вечірці старшокласників і наберуться вражень не менше, ніж на найближчі 10 років.

Прем'єру намічено на 5 квітня 2012 року. «Американський пиріг: Всі в зборі» знятий в старих добрих традиціях американських комедій 90-х. Це прекрасна можливість відвідати кінотеатр зі своїми друзями! Повірте, заряд хорошого настрою на найближчі пару тижнів вам забезпечений!

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
мелодрама, комедія
В головних ролях
Шонн Уільям Скотт, Елісон Хенніген, Дженніфер Кулідж, Міна Суварі, Катріна Боуден, Джон Чо, Тара Рід, Джейсон Біггз, Шеннон Елізабет, Кріс Клейн
Режисер
Джон Харвітц, Хейден Шлоссберг
Сценарій
Джон Харвітц, Хейден Шлоссберг, Адам Херц
Прокат
З 05 квітня 2012