Пекло

Дивіться фільм Пекло у кінотеатрі Планета Кіно в Одесі (City Center Котовський, Давида Ойстраха, 32). До вашої уваги трейлер, афіша, розклад сеансів, ціна і можливість купити квитки на фільм Пекло 2016 року.
Brimstone

Події розгортаються в невеликому містечку, де вся влада належить фанатичному проповіднику (Гай Пірс). За будь-який відступ від правил, які він диктує, чекає суворе покарання. Ліз (Дакота Фаннінг) одна виховує маленьку дочку. Щоб дати своїй дівчинці шанс на нормальне життя, вона змушена боротися і виживати. Тим часом проповідник зробить все, щоб Ліз розплатилася за свої «гріхи».

Детективний трилер «Пекло» створений завдяки спільним зусиллям кінематографістів з багатьох країн. У роботі брали участь громадяни Нідерландів, Франції, Німеччини, Бельгії, Швеції і Великобританії. В цілому робота над фільмом тривала 6 років. Автором сценарію і режисером фільму став Мартін Кулховен з Нідерландів. Зйомки велися на території Німеччини, Австрії, Угорщини та Іспанії. Головну жіночу роль виконала Дакота Фаннінг, хоча спочатку очікувалося, що вона дістанеться Мії Васіковській. Прем'єра фільму відбулася на Венеціанському кінофестивалі.

Рік
2016
Країна
Франція, Німеччина, Нідерланди
Озвучений
українською мовою
Жанр
трилер, детектив, вестерн
В головних ролях
Дакота Фаннінг, Керіс ван Хаутен, Кіт Харінгтон, Гай Пірс, Пол Андерсон, Карла Юрі
Режисер
Мартін Кулховен
Сценарій
Мартін Кулховен
Прокат
З 12 січня 2017, орієнтовно по 18 січня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день з
12 січня 2017 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
148 хв.
Вікові обмеження
18+