Заклинателька акул

Заклинателька акул (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Заклинателька акул» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Заклинательница акул /

Кажуть, що потрібно бути гранично обережним з тим, що тобі подобається найбільше. Якщо не контролювати свою пристрасть, то вона може погубити тебе. Пристрасть головної героїні фільму «Заклинателька акул» - глибоководні хижі створіння, здатні перекусити людину просто заради забави.

Кейт Метьюсон - біолог і документаліст, що спеціалізується виключно на акулах. Вона відчайдушна і відважна дівчина, здатна поглянути своїм страхам в обличчя. Але одного разу вона підійшла занадто близько до краю. Її наставник загинув, після чого Кейт більше не могла здійснювати глибоководні занурення. Колись вона могла вільно плавати у водах океану поряд з білими акулами, тепер же їй доводиться заробляти на життя банальними морськими екскурсіями для туристів.

Все змінюється коли до Кейт приїжджає її колишній чоловік і партнер по зануренням. Він переконує дівчину знову кинути виклик власним страхам і повернутися в товщу океану, що належить хижакам з гострими як бритва зубами. Героїня стоїть перед непростим вибором. До божевільного вчинку Кейт підштовхує ще й запропонований ексцентричним мільйонером великий гонорар, який він готовий заплатити за зустріч з акулами без захисної клітини. Кейт на мілині: вона не може платити по рахунках, а її катер ось-ось конфіскує банк.

«Заклинателька акул» - гостросюжетний трилер, не позбавлений елементів драми. Чи наважиться Кейт на операцію? Чи вдасться їй провести занурення без жертв? Чи зможе акула бізнесу витримати зустріч зі справжніми акулами? Залишається лише вдихнути глибше і з'ясувати це, подивившись новий гостросюжетний фільм режисера Джона Стокуелла під назвою «Заклинателька акул».

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США, ПАР
Мова дублювання
українська
Жанр
триллер, драма, пригоди
В головних ролях
Холлі Беррі, Олівьє Мартінес, Ральф Браун, Люк Тайлер
Режисер
Джон Стокуелл
Сценарій
Емі Сорлі, Ронні Крістенсен
Прокат
З 12 квітня 2012
Тривалість
94 хв.