Монстри на канікулах

Монстри на канікулах (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Монстри на канікулах» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Монстры на каникулах /

Ви скучили за монстрами? За тими самими, які лякають нас однією лише ймовірністю свого існування. Що ж, а вони по вам - ні! Саме тому вони і зібралися разом в готелі «Трансільванія», щоб якнайдалі втекти від людських очей. Напевно ви дещо чули про це місце, але ось що стосується історії його споруди ...

Коли у Дракули з'явилася маленька донька, йому тут же захотілося захистити її від кровожерних і страшно галасливих людей. Для цього він спорудив місце, де всі темні породження могли б почувати себе в безпеці. Так і з'явився готель «Трансільванія», надійно укритий від очей настирливих людців. Але від однієї пари очей сховатися цього місця все ж не вдалося. В гості до мумій, перевертням і вампірам завітав юний представник династії винищувачів нечисті Саймон Ван Хельсинг. Але якщо ви думаєте, що він прибув сюди з метою викоренити зло, то ви глибоко помиляєтесь. Хлопець ще занадто молодий, щоб накопичити стільки злості і ненависті, скільки було в душах його кровожерливих предків. Саймон просто подорожував по горах, а підіймаючись на черговий незлочинним пік, побачив величезних розмірів замок. Нерозумно було б не заглянути на вогник, чи не так? Саме так він і вчинив.

«Монстри на канікулах» - весела комедія, здатна підняти настрій усій родині. Інтрига полягає ще й в тім, що Саймон Ван Хельсинг і дочка Дракули закохуються одне в одного з першого погляду. Щоб бути разом, вони повинні у що б то не стало відшукати шлях до взаємного співіснування людей і монстрів.

Анімаційний фільм «Монстри на канікулах» можна буде подивитися на великому екрані вже в жовтні. А до цього моменту у вас є час звикнутися з думкою, що не всі монстри так погані, якими здаються на перший погляд.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, комедія, сімейний
В головних ролях
Селена Гомес, Адам Сендлер, Стів Бушемі, Кевін Джеймс, Енді Семберг, Девід Спейд, Френ Дрешер, Джон Ловіц, Моллі Шеннон, Луенелль
Режисер
Генндій Тартаковський
Сценарій
Роберт Шмігель, Девід І. Штерн, Ден Хейгмен
Прокат
З 18 жовтня 2012
Тривалість
91 хв.
Вікові обмеження
14 років