"Ёлки 2"

"Ёлки 2" (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «"Ёлки 2"» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Ёлки 2 /

Іскрометна кінокомедія «Ёлки 2» від продюсера Тимура Бекмамбетова, який за сумісництвом є і автором сценарію, розповідає про нові пригоди героїв фільму «Ёлки». Режисерів у нової картини цілих п'ять - Дмитро Кисельов, Олександр Котт, Оксана Бичкова, Резо Гігінешвілі та Олександр Баранов. Всі вони, в співавторстві і окремо, зняли кілька новел, з яких і складається фільм. За сполучну ідею була взята сучасна народна прикмета, яка говорить про те, що якщо людина зможе зустріти один Новий рік в декількох містах, то з ним обов'язково станеться диво, зрозуміло, приємне. Саме тому глядач зможе поспостерігати за комічними новорічними пригодами героїв у Москві, Санкт-Петербурзі, Великому Устюзі, Самарі, Казані, а так само в Астані, Алма-Аті, Києві, Тель-Авіві, Монреалі, Нью-Йорку та інших містах.

Треба сказати, що веселих моментів у фільмі «Ёлки 2» нітрохи не менше ніж у першій частині картини. Наприклад, герой Івана Урганта, втратить пам'ять в той самий момент, коли від нього буде потрібно невідкладна допомога другу, який нещодавно одружився, герою Сергія Світлакова. Повернути пам'ять не допомагають навіть записані кульковою ручкою на руці дві літери «З. Г.». До речі, варто подивитися онлайн трейлер цього епізоду, повірте, не розсміятися неможливо. В іншій новелі, героїня Марії Порошиной спантеличиться народженням дитини, в другій, дівчині знадобиться заради нового знайомства терміново схуднути, а лижник і сноубордист спробують визначити хто з них крутіший в той момент, коли вони будуть доставляти ванну бабі Мані, яка позбулася ока з їхньої вини. Чим все це закінчиться і що ж означає «З. Г.», ви зможете дізнатися, подивившись фільм напередодні наступаючого Нового Року.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал
Жанр
комедія
В головних ролях
Сергій Свєтлаков, Іван Ургант, Віра Брежнєва, Сергій Бєзруков, Володимир Меньшов, Гоша Куценко, Олександр Головін, Віктор Вержбицький, Олексій Петренко, Петро Федоров
Режисер
Дмитро Кисельов, Олександр Баранов, Олександр Котт
Сценарій
Тимур Бекмамбетов, Ольга Харіна, Роман Нєпомнящий
Прокат
З 15 грудня 2011