Король Данило (12+)

Король Данило (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Король Данило» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Король Данило

Події розгортаються у 1238 році. Князь Данило (Сергій Ярмошенко) разом зі своїм братом Васильком (Юрій Вихованець) нападають на прикордонний замок.

Український бойовик «Король Данило» про відому історичну постать зняв режисер Тарас Химич. Кар’єру починав зі зйомок кліпів, реклами та корпоративних фільмів. Серйозні повнометражні роботи усі присвячені історії України у 20 столітті. Свій новий фільм Химич знімає на Прикарпатті, у Львові та Львівській області, де збудували масштабні декорації, одна з яких відтворює середньовічне місто Холм. Частину декорацій планують не руйнувати та використовувати згодом як музей. У процесі зйомок довелося замінити виконавця головної ролі. Зрештою втілить героя на екрані Сергій Ярмошенко. Останні 18 років він працює в кінному театрі на острові Хортиця, тож у сідлі тримається впевнено. Усі трюки він виконує без дублера. Гроші на зйомки збирали на краудфандинговій платформі Na-Starte. Загальний кошторис стрічки склав 4 млн. грн.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Україна
Мова
українська
Жанр
історія, пригоди, бойовик, українське
В головних ролях
Сергій Ярмошенко, Ренат Хайрулін, Олег Сікиринський, Юрій Вихованець, Віктор Лафарович
Режисер
Тарас Химич
Сценарій
Тарас Химич
Прокат
З 22 листопада 2018, орієнтовно по 26 грудня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 22 листопада 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
96 хв.
Вікові обмеження
12+