День звільнення (мовою оригіналу) (12+)

День звільнення (мовою оригіналу) (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «День звільнення (мовою оригіналу)» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

День освобождения / Liberation Day

Фестиваль документального кіно DOCUDAYS представляє фільм «День звільнення»

Це фільм про перший в історії Північної Кореї рок-концерт. І це не звичайний концерт, а виступ славнозвісних провокаторів, словенського гурту «Лайбах». Ще із часу свого створення в Соціалістичній Югославії й дотепер ця арт-рок група висміює авторитарні тенденції різних суспільно-політичних систем – від соціалізму до фашизму та капіталізму. Та що чекає на цих провокаторів-витівників у Північній Кореї? Чи вдасться їм втілити свій задум та вкотре поглузувати над тоталітаризмом, чи, навпаки, доведеться поступитися власними принципами? Цей фільм – значно більше, ніж музичне документальне кіно, це фільм про свободу мистецтва та її межі, про відповідальність та політичну ангажованість.

Фільм «День звільнення» отримав у 2015 році нагороду "За найкращий документальний фільм Центральної та Східної Європи Between the Seas" на Міжнародному фестивалі документального кіно в Їглаві, а також спеціальний приз журі на Міжнародному кінофестивалі Black Nights у Таллінні.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2016
Країна
Норвегія, Словенія, Латвія, Північна Корея
Мова дублювання
оригінал (з українськими субтитрами)
Жанр
документальний
В головних ролях
-
Режисер
Уґіс Олте, Мортен Траавік
Сценарій
-
Прокат
З 19 жовтня 2017 по 25 жовтня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 19 жовтня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
100 хв.
Вікові обмеження
12+