Літо. Однокласники. Кохання

Літо. Однокласники. Кохання (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Літо. Однокласники. Кохання» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Лето. Одноклассники. Любовь /

Як же все таки приємно закохуватись в когось до безпам’яті, та тільки не зрозуміло, як люди це витримують ? Не може цього втямити і головна героїня картини «Літо. Однокласники. Кохання». Її звати Лола, і вона у тому небезпечному віці, коли розбиваються серця та з’являються вірні друзі на все життя. Хіба можна в такий період відволікатись на такі незначні дрібниці, як шкільні заняття? Звісно ні!

Лола або Lol, як її часто називають, друзі, живе в чикагському передмісті. Її життя не відрізнялось від життя звичної дівчинки-підлітка: прогули занять, вечірки, чат із подругам. В такій провінції тільки й лишається, що мріяти про справжнє кохання та чекати на свого принца. Чи знайде вона його? А раптом принц виявиться зовсім не тим, за кого себе видає на першому побаченні.

Наближаються літні канікули, а це значить, що Лола та її подруги попрямують до Парижу. Ця подорож – шанс для Лоли та її ровесниць відірватись на повну. Нічні вилазки, ніким не контрольований шопінг та романтичні побачення – ось, що чекає на героїню. Однак все це може опинитись під загрозою, оскільки батьки Лоли не зовсім задоволені результатами її шкільних екзаменів. Поки дівчині немає вісімнадцяти, її мати намагається робити усе можливе, аби донька не могла вдихнути повітря свободи у груди та жити повноцінним життям. Та можливо, її мама у чомусь має рацію? Адже Лола, на її думку, просто розтринькує своє життя.

«Літо. Однокласники. Кохання» — це фільм про свободу і про той життєвий етап, коли розуміємо, чого ми варті. Чи можуть погані оцінки в школі стати загрозою для справжнього кохання?

Не пропустіть мелодраму з елементами комедії, яка розповість цікаву історію про любов, свободу та божевілля.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, мелодрама, комедія
В головних ролях
Майлі Сайрус, Ешлі Грін, Демі Мур, Джина Гершон, Дуглас Бут, Томас Джейн, Адам Дж. Севані, Ешлі Хіншоу, Жан-Люк Білодо, Остін Ніколс
Режисер
Ліза Азуелос
Сценарій
Ліза Азуелос, Kamir Aïnouz
Прокат
З 21 червня 2012
Тривалість
97 хв.