Мушкетери

Мушкетери (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Мушкетери» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одесса, Львів, Суми.

Новий фільм «Мушкетери» наскрізь пройнятий духом легендарних героїв роману А. Дюма, оскільки більша частина картини знята в Європі. Молодий та амбітний провінціал з Гасконі д'Артаньян (Логан Лерман), який мріє про кар'єру на держслужбі у короля на посаді мушкетера, приїжджає до Парижу. Зухвала поведінка самовпевненого молодика змушує місцевих «зірок» - Атоса (Метью Макфейден), Портоса (Рей Стівенсон) і Араміса (Люк Еванс) провчити нахабу і викликати його на дуель. Однак «навчання» правилам гарного тону вилилося в масштабну «розбірку» з гвардійцями кардиналу, після чого дуелянти клянуться один одному у вічній дружбі.

Для тих, хто захоче дізнатися, чим все закінчиться, немає ніякого сенсу дивитися онлайн трейлер фільму або читати відгуки на німецьких та австрійських сайтах, де «Мушкетери» вийшли в обмежений прокат трохи раніше офіційної прем'єри. Подальше запаморочливе видовище, яке приготував майстер фантастичних трюків і спецефектів режисер Пол У.С. Андерсон («Крізь обрій», «Оселя зла»), навряд чи доводилося бачити навіть досвідченому фанату пригодницьких бойовиків. Блискучій четвірці разом з «просунутим» герцогом Бекінгемом (Орландо Блум) доведеться докласти всі свої вміння й таланти, аби протистояти підступам хитромудрого кардинала Рішельє (Крістоф Вальц) і підступної Міледі де Вінтер (Міла Йовович), спрямованим проти короля та королеви.

Постер Мушкетеры 3D (средний)
Рік
2011
Країна
США, Німеччина, Франція, Великобританія
Мова дублювання
російська (укр. субт.)
Жанр
бойовик, мелодрама, пригоди
В головних ролях
Логан Лерман, Мілла Йовович, Метью Макфейден, Рей Стівенсон, Люк Еванс, Мадс Міккельсен, Габріелла Уайлд
Режисер
Пол У.С. Андерсон
Сценарій
Алекс Литвак, Ендрю Девіс, Олександр Дюма батько
Прокат
З 13 жовтня 2011
Тривалість
110 хв.