7 днів і ночей з Мерилін

7 днів і ночей з Мерилін (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «7 днів і ночей з Мерилін» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

7 дней и ночей с Мэрилин /

Британський біографічний фільм 7 днів і ночей з Мерилін присвячений самій чарівній актрисі світового кінематографа - Мерилін Монро, яку прийнято називати ніяк інакше, як секс-символом усіх часів і народів. Її зірка світила так яскраво, що навіть через півстоліття ніхто не наважується назвати ім'я жінки, подібної до неї, яку б так само любила і обожнювала публіка. Однак мало хто з шанувальників Мерилін всерйоз замислювався про те, що криється за блискучою обгорткою образу великої голлівудської блондинки. У новому фільмі режисер Саймон Кертіс показує глядачеві невідомі грані особистості Мерілін на тлі розповіді про зйомки фільму «Принц і танцівниця», в якому брали участь найяскравіші зірки 50-х.

Потрібно зазначити, що приїзд на зйомки до Великобританії для Мерилін став свого роду весільною подорожжю, оскільки за кілька днів до цього актриса одружилася з драматургом Артуром Міллером. В основу сценарія до фільму 7 днів і ночей з Мерилін покладені невідомі записи зі щоденників Коліна Кларка, який в 1957 році працював асистентом на знімальному майданчику кінокомедії «Принц і танцівниця», за участю Мерилін Монро і Лоуренса Олів'є. Щоденники були видані окремою книгою наприкінці 90-х років і користувалися величезною популярністю, проте у книзі не було опису одного тижня, коли Міллер поїхав в Америку, а Колін Кларк став виконувати обов'язки особистого гіда й охоронця Монро. Обов'язково подивіться онлайн трейлер фільму, від нього віє таким зачаруванням, що очікування прем'єри стає все нетерпиміше. Завдяки цій кінострічці ви зможете відкрити для себе невідому Мерилін Монро у виконанні Мішель Вільямс, яка 15 січня отримала «Золотий глобус» за кращу жіночу роль.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
США, Великобританія
Мова дублювання
українська
Жанр
мелодрама
В головних ролях
Мішель Уільямс, Кеннет Брена, Едді Редмейн, Джуді Денч, Джулія Ормонд, Піп Торренс, Емма Уотсон, Джеральдін Сомервілль, Майкл Кічен, Міранда Рейсон
Режисер
Саймон Кертіс
Сценарій
Адріан Ходжес, Колін Кларк
Прокат
З 09 лютого 2012
Тривалість
99 хв.