Оз: Великий та Могутнiй

Оз: Великий та Могутнiй (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Оз: Великий та Могутнiй» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Оз: Великий и Ужасный / Oz: The Great and Powerful

Добрих людей на цій землі багато. Проте для головного героя фільму «Оз: Великий та Могутній» замало бути просто доброю людиною - він хоче бути видатним. Його звати Оскар Діггс, він – фокусник. Він довго вдосконалював майстерність – спритність рук – і досяг успіху у своїй справі, але в нашому світі здивувати когось фокусами з кожним днем стає все складніше. Але що як існує інший світ? Світ, де фокуси перетворюються на справжню магію. Світ, де можливо все, якщо ти фокусник. Схоже, наш герой матиме шанс потрапити до такого світу.

Буревій заносить Оскара з пустельного і запорошеного Канзасу прямо до барвистої й чарівної країни Оз. Фокусник вважає, що для нього це велика вдача, адже в цих краях, напевно, поки що не бачили його фокусів і трюків. Але мрії про багатство і славу швидко зникають, тільки-но він зустрічає трьох чародійок: Еванору, Теодору і Гленду. Ці чарівниці мають сумніви, що Оз є тим, за кого себе видає. Хоча дехто продовжує стверджувати, що він – той самий великий і всемогутній чарівник, на появу якого в країні Оз так давно чекали.

«Оз: Великий та Могутній» - чудовий пригодницький фільм жанру фентезі. Мимоволі Оскар потрапив у вир подій, де відбувається боротьба між добром і злом. Йому доведеться використати весь потенціал свого «магічного» арсеналу і додати дещо справжнього чаклунства.

Оскару доведеться обирати між добром і злом. На нього чекають неймовірні пригоди у казковій країні Оз. Якщо йому вдасться здолати всі труднощі, він стане не тільки Великим Чарівником, але й зміниться на краще як людина. Ласкаво просимо до країни чудес!

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фентезі, бойовик, пригоди
В головних ролях
Джеймс Франко, Міла Куніс, Рейчел Вайс, Мішель Вільямс, Ебігейл Спенсер, Зак Брафф, Джої Кінг, Мартін Клеббе, Білл Коббс, Тед Реймі
Режисер
Сем Реймі
Сценарій
Мітчелл Кепнер, Девід Ліндсі-Ебейр, Лаймен Френк Баум
Прокат
З 07 березня 2013
Тривалість
127 хв.