Реальна казка

Реальна казка (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Реальна казка» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Реальная сказка /

Новий російський фільм Реальна казка - це на диво правдоподібна історія, яка відбувається в наші дні, з усім нам відомими з самого раннього дитинства казковими персонажами, які виявляється, нікуди не поділися, а просто змінили професію ... Ми виросли, і не помітили, як герої казок прийшли разом з нами в наш світ. Василиса Премудра (Ірина Безрукова) тепер працює в школі вчителькою, Лісовик (Георгій Штиль) в силу обставин став бомжем, Іван-дурень (Сергій Безруков) служить в ВДВ - всі стали звичайними людьми. І тільки казкове зло, як і раніше безсмертне і продовжує діяти. Чахлик Невмиручий (Леонід Ярмольник), який став олігархом, здійснив жахливий злочин - позбавив нас віри в чудеса. Люди забули про те, що зі злом можна і потрібно боротися, стали цинічними, прагматичними і розважливими, а тому безпечними для нього.

Але спати спокійно Чахлик Невмиручий як і раніше не може, адже завдяки казкам, кожна дитина знає, де шукати його смерть. Щоб убезпечити себе остаточно, він за допомогою своїх помічників знищує всі сторінки казок, де розкривається його страшна таємниця. Так би він і переміг, але одного разу, маленька дівчинка Олеся (Настя Добриніна) знайшла старовинну книгу казок, до якої у Чахлика Невмиручого ще не дійшли руки, прочитала її і ... зникла. На пошуки дівчинки кидається її рідний брат, школяр Сашко (Максим Шибаєв), сподіваючись на те, що йому допоможуть його нові знайомі - Іван-дурень і його дружина Василиса ... Захоплюючий і динамічний фільм Реальна казка від режисера Андрія Мармонтова, сценарій, до якого вони написали разом з Сергієм Безруковим, який виступив продюсером фільму і зіграв у ньому одну з головних ролей.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал
Жанр
фентезі, драма, комедія, сімейний
В головних ролях
Сергій Безруков, Леонід Ярмольнік, Максим Шибаєв, Анастасія Добриніна, Ірина Безрукова, Георгій Штиль, Людмила Полякова, Анна Герман, Сергій Погосян, Антон Пампушний
Режисер
Андрій Мармонтов
Сценарій
Андрій Мармонтов, Сергій Безруков
Прокат
З 03 листопада 2011
Тривалість
110 хв.