Соловей-Розбійник

Соловей-Розбійник (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Соловей-Розбійник» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Соловей-Разбойник /

В кінці листопада на екрани виходить драйвова екшн-комедія «Соловей-розбійник» з Іваном Охлобистіним у головній ролі. Сюжет повідає історію успішного топ-менеджера, який вирішується кинути колишнє життя і стати реальним Робін Гудом. Зібравши команду собі подібних (тобто скривджених і спраглих справедливості), Соловей (Охлобистін) починає криваву різанину по країні. Оголюючи темні сторони російського життя, банда жорстоко і при цьому комічно розправляється з бізнесменами, підприємцями, суддями та іншими особами, які загрузли в брехні та брудних грошах. При цьому банді вдаєтьсяуникати міліції і спецслужб.

«Соловей-Розбійник» можна вважати тим прикладом, коли глядач отримує рівно те, чого очікує від фільму. Цікаве кіно з купою цитат з інших фільмів. Отакий кіношний вінегрет. Маса кадрів з гіпертрофованою агресією, прямо таки під тарантіновським соусом. Відомі актори, включаючи Олександра Стриженова, Євгенія Стичкіна, Оксану Фандера, дуріють щосили в схематичному коміксовому сюжеті. Кількість вбивств на екрані зашкалює, але приймається органічно запропонованим сюжетом і ідеєю. А ідея, як часто буває, коли сценаристом виступає Охлобистін, у фільмі є. Тут вона полягає в тому, що розбійник не з'являється просто так. Він стає втіленням природної реакції російського народу на пануючу несправедливість. Звичайно, громадськість і критики можуть знову збунтуватися, що творці фільма мають намірзмусити глядача співпереживати вбивцям, нехай вбивцям і справедливим. Але важливо тут побачити не просто криваву різанину, але соціальну сатиру, яка злегка ховається за ігровою складовою фільму.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал (укр. суб.)
Жанр
комедія, бойовик, пригоди
В головних ролях
Іван Охлобистін, Євген Стичкін, Оксана Фандера, Ігор Жижикін, Сергій Бадюк
Режисер
Єгор Баранов
Сценарій
Іван Охлобистін
Прокат
З 22 листопада 2012
Тривалість
87 хв.
Вікові обмеження
16 років