Спадок Борна

Спадок Борна (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Спадок Борна» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Эволюция Борна /

Цього фільму чекали давно, і ось, нарешті, він готовий постати перед широкою глядацькою аудиторією. Головну роль в картині зіграв Джеремі Реннер, за плечима якого запаморочлива акторська кар'єра, а також близько 25 фільмів, в яких він взяв участь.

При зйомках фільму «Спадок Борна» режисер Тоні Гілрой спирався на однойменну книгу Еріка Ван Ластбадера, однак він суттєво допрацював сюжет, в результаті чого глядач побачить дійсно цікаву кінороботу, багату запаморочливими подіями і несподіваними сюжетними поворотами. Примітно також і те, що дія фільму розгортається не після закінчення подій попередньої картини, а паралельно з ними.

Юнак на ім'я Кеннет Гідсон є учасником секретного проекту «Ауткам», що є своєрідним відгалуженням від вже відомого глядачеві проекту «Тредстоун». Успішно пройшовши підготовку, Кеннет стає польовим агентом Аароном Кросом. Потім, коли Джейсон розкриває задуми ЦРУ щодо проекту «Блекбрайар», керівництво приймає рішення припинити проект «Ауткам», стерши з лиця землі усі сліди його існування. Неважко здогадатися, що під «зачистку» потрапляють і всі люди, що мають хоч би яке не було ставлення до проекту, включаючи доктора Стефані Снайдера і Аарона. Кілер на ім'я Б'єр вже отримав завдання їх «усунути», і героям картини нічого не залишається, окрім як знайти спосіб втекти, перш ніж агент Б'єр до них добереться.

«Спадок Борна» — чудовий пригодницький бойовик, знятий в кращих традиціях шпигунського жанру. Фільм буде цікавий як прихильникам серії, так і глядачам, які просто люблять цікаве захоплююче кіно.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, триллер, пригоди
В головних ролях
Джеремі Реннер, Едвард Нортон, Рейчел Вайс, Донна Мерфі, Джоан Аллен, Оскар Айзек, Альберт Фінні, Девід Стретейрн, Скотт Гленн, Педді Консідайн
Режисер
Тоні Гілрой
Сценарій
Тоні Гілрой, Ден Гілрой, Роберт Ладлема
Прокат
З 30 серпня 2012
Тривалість
135 хв.
Вікові обмеження
16 років