Lego Фільм 2

Lego Фільм 2 (2019) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Lego Фільм 2» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Лего Фильм 2 / The Lego Movie 2

Події розгортаються через 5 років після перемоги над Лордом Бізнесом. Прибульці-руйнівники з планети DUPLO намагаються знищити світ швидше, ніж його можна було б відбудувати. Аби протидіяти їм, герої збираються разом. Та руйнування – не найстрашніше з того, що роблять незвані гості. Вони викрадають героїв. Серед викрадених опиняються друзі Емета: Бетмен і Люсі. Завжди оптимістичний Емет не сидить склавши руки, він вирушає у далекий космос на порятунок друзів, не забувши при цьому прихопити записи чудової підбадьорюючої музики.

Анімаційний фільм «Лего. Фільм 2» є четвертою частиною франшизи та прямим продовженням однойменного мультфільму, що вийшов на екрани в 2014 році. Роботи над проектом почались ще до прем’єри першої частини. Мультфільм двічі змінював режисера і зрештою постановкою зайнялися Майк Мітчелл і Тріша Гам. Над сценарієм працювали спільно Рафаель Боб-Ваксберг, Метт Фогель та Філ Лорд, який писав історію до першого мультфільму.

imbd_logo Created with Sketch.
0/10
Рік
2019
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
анімація, пригоди, бойовик
В головних ролях
-
Режисер
Майк Мітчелл
Сценарій
Рафаель Боб-Ваксберг, Метт Фогель, Філ Лорд
Прокат
З 07 лютого 2019
Тривалість
95 хв.
Вікові обмеження
-