Тілоохоронець кілера (16+)

Тілоохоронець кілера (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Тілоохоронець кілера» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Телохранитель киллера / The Hitmans Bodyguard

Безпека – його друге ім'я. Все, що може загрожувати життю і здоров'ю людини він вміє передбачати і запобігати цьому. Адже він (Райан Рейнольдс) – професійний охоронець. А ось в підопічні йому дістається повна його протилежність. Професія цього самовпевненого нахаби (Семюел Л. Джексон) полягає в тому, щоб вбивати людей. Він знає все про способи змусити когось попрощатися з життям. І можливо ці двоє добре б спрацювалися, але підхід до справи у них кардинально протилежний.

Комедійний бойовик «Тілоохоронець кілера» - знята у кращих традиціях жанру. Для виконавців головних ролей Райана Рейнольдса і Семюела Л. Джексона це другий спільний проект після фільму «Турбо». Для австралійського режисера Патріка Х'юза даний фільм третя робота на великому екрані. Сценарій ще в 2011 році написав дебютант Том О'Коннор. Зйомки стартували 2 квітня 2016 року в Лондоні, потім проходили в Софії і Амстердамі.

imbd_logo Created with Sketch.
6.9/10
Рік
2017
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, комедія
В головних ролях
Райан Рейнольдс, Семюел Л. Джексон, Сальма Хайек, Гарі Олдман, Елоді Юнг
Режисер
Патрік Хьюз
Сценарій
Том О’Коннор
Прокат
З 17 серпня 2017, орієнтовно по 20 вересня 2017
Прокат у технології 4DX орієнтовно
До 13 вересня 2017
Прем'єрний період
До 30 серпня 2017
Знижки у технології Cinetech+ в будні та вихідні весь день
З 31 серпня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
118 хв.
Вікові обмеження
16+