Кадавер (16+)

Кадавер (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Кадавер» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.
Одержимость Ханны Грэйс / The Possession of Hannah Grace

Кадавер (16+)

19 грудня , середа
Cinetech+, 2D
фільтри
технологія:
формат:
фільтрувати
фільтрувати
онлайн чат

Колишня поліцейська Меган Рід (Шей Мітчелл) влаштувалася працювати до моргу. Її ніколи не лякали тиша, близькість трупів та самота. Тож проблем ніяких виникнути не могло. Та в перше ж її нічне чергування до моргу привозять тіло жінки, яка загинула під час проведення над нею обряду екзорцизму. Тихий і зрозумілий для Меган порядок роботи порушують тривожні відчуття. Чим більше наростає тривога, тим зрозумілішим стає, що сутність, яку намагалися вигнати з тієї жінки, нікуди не поділася. Вона ось тут, поряд, і не готова легко здаватися. А Меган дуже добре підходить цій істоті для реалізації подальших планів.

Фільм жахів «Кадавер» зняв режисер Дідерік Ван Ройєн з Нідерландів. Окрім численних короткометражок та роботи на телебаченні у його доробку переважно трилери. Сценарій писав Брайан Сів (серіал «Перевертень»). Назва фільму змінювалась в процесі роботи. Перший варіант назви Cadaver, що у перекладі мертве тіло, змінили згодом на The Possession of Hannah Grace – Одержимість Хани Грейс.

imbd_logo Created with Sketch.
5.1/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
жахи
В головних ролях
Шей Мітчелл, Стана Катіч, Грей Деймон, Луіс Гертем, Лексі Рот, Джакоб Мінг-Трент, Дж. П. Валенті
Режисер
Дідерік Ван Ройєн
Сценарій
Брайян Сів
Прокат
З 06 грудня 2018, орієнтовно по 19 грудня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 06 грудня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
86 хв.
Вікові обмеження
16+