Універсальний солдат 4

Універсальний солдат 4 (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Універсальний солдат 4» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Универсальный солдат 4 /

Схоже, 20-річна сага під назвою «Універсальний солдат» в цьому році все ж закінчиться. Будемо відверті, після практично культового першого фільму «Універсальний солдат» 1992, творцем якого був Сам Ролланд Еммеріх, подальші сіквели навряд чи чимось запам'яталися. Звичайні комерційні проекти без оглядки на глядача. Та й про що можна говорити, коли у фільмах-продовженнях немає двох головних героїв, що принесли «Універсальному солдату» його культовий статус: Жан-Клод Ван Дамма і Дольфа Лундгрена. Зовсім скоро на екрани виходить прем'єра заключногофільму про універсальних солдат з багатообіцяючою назвою «Судний день». Продюсери фільму запросили в проект легендарних, але вже злегка виснажених віком Ван Дамма і Лундгрена. Режисерське крісло було віддано Джону Хайамсу, вже працювавшему над третьою частиною «Універсального солдата». Хайамс, треба сказати, фігура в кіносвіті не особливо примітна, та й на фільм було виділено не самий високий бюджет. Тим не менш, творці картини обіцяють в завершальному фільмі розставити все на свої місця і по-справжньому здивувати глядача барвистими бійками, іскрометними розбірками і безперервною стріляниною. І все це, на хвилиночку, в 3D.

Сюжет фільму розгортається в наші дні. Позбавлені всякого керівництва, універсальні солдати Ендрю Скотт (Дольф Лундгрен) і Люк Деверо (Жан-Клод Ван Дамм) автономно управляють власними арміями універсальних солдатів. Світу знову загрожує катастрофа. Правда, на цей раз непримиренним ворогам доведеться об'єднати свої сили щоб позбутися від інших труднощів, але, звичайно, зовсім ненадовго. Проти непереможних солдатів буде боротися Джон (Скотт Едкінс), який втратив від рук «солдатів» всю свою родину. Спраглий помсти, він готовий на все ...

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
трилер, драма, бойовик, кримінал
В головних ролях
Жан-Клод Ван Дамм, Скотт Едкінс, Андрій Арловський, Дольф Лундгрен
Режисер
Джон Хайамс
Сценарій
Джон Хайамс, Даг Магнусон, Джон Грінхалг
Прокат
З 04 жовтня 2012
Тривалість
114 хв.
Вікові обмеження
18 років