Час

Час (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Час» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Время /

Фантастичний триллер «Час» від режисера Ендрю Нікола («Шоу Трумана», «Гаттака», «Термінал») - фільм про світ майбутнього, в якому час стає головною «валютою», без якої твоє життя - ніщо. Навіть трейлер фільму вражає настільки, що дивитися онлайн його без напруги неможливо. Наприкінці XXI століття програмований на рівні ДНК людський організм отримав можливість розвиватися до 25 років і після цього не старіти. Правда, до діжки з медом, як завжди потрапила ложка дьогтю. Якщо після закінчення кожного року життя не продовжувати його шляхом операції - смерть неминуча. Золото й алмази знецінені, за все люди майбутнього розплачуються секундами, годинами і роками свого життя.

Простий хлопець з нетрищ, Вілл Салас (Джастін Тімберлейк), заробляє важкою працею, щоб продовжити життя своєї матері, але одного разу йому випала нагода зустріти 105-річного Генрі Гамільтона (Меттью Бомер), який втомився від життя і дарує йому 100 років, а сам гине. Новина про те, що Вілл «розбагатів» на ціле століття, швидко облетіла округу. Зрозуміло, ніхто не повірив в те, що століття було отримано «задарма», і Вілла звинувачують у вбивстві. Всемогутня поліцейська організація «хранителів часу» починає безжалісне полювання за «злочинцем», і Вілл Салас змушений вдатися до рішучих дій у спробі протистояти системі й змінити суспільство ...

Фильм Время постер средний
imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, триллер, кримінал
В головних ролях
Джастін Тімберлейк, Аманда Сайфред, Алекс Петтіфер, Кілліан Мерфі, Олівія Уайлд, Джонні Галекі, Меттью Бомер
Режисер
Ендрю Ніккол
Сценарій
Ендрю Ніккол
Прокат
З 27 жовтня 2011
Тривалість
109 хв.