Висоцький. Дякую, що живий

Висоцький. Дякую, що живий (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Висоцький. Дякую, що живий» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Высоцкий. Спасибо, что живой /

Головна прем'єра, фільм «Висоцький. Дякую, що живий» розповість про п'ять днів життя Висоцького, а ще точніше, про те, як був створений один відомий поетичний текст. Події відбуваються в 1979 році на гастролях в Узбекистані, де Висоцький пережив клінічну смерть в результаті зупинки серця. За словами автора сценарію та продюсера фільму, Микити Висоцького, сюжет картини побудований на історії, яку розповів йому друг Володимира Семеновича, Всеволод Абдулов, на дев'ять днів після смерті батька, влітку 1980 року. Саме тоді, зародилася ідея цього фільму, робота, над яким тривала майже п'ять років. У фільмі немає спецефектів і технологій задля самих ефектів і технологій, все, що було зроблено, це лише заради точного відтворення епохи, адекватній самій історії. У фільмі так само немає реверансів у бік молодої аудиторії, немає «запопсованності», але він буде правдивим і цікавим - і для молодих, в тому числі.

Склад акторів довго не оголошувався, але як тільки трейлер онлайн став доступний в мережі, користувачі інтернет побачили в числі виконавців основних ролей Оксану Акіньшину, Івана Урганта, Сергія Безрукова, Володимира Меньшова, Володимира Ільїна, Андрія Паніна, Андрія Смолякова та інших. Абсолютно всіх, хто дивився трейлер фільму «Висоцький. Дякую, що живий» шокувала зовнішня схожість з Висоцьким актора, який грає його роль, про якого мало, що відомо з самого початку зйомок. Єдиний раз фільм в Росії був показаний на фестивалі «Навала», а актор в унікальному гримі Висоцького з'явився на публіці теж лише одного разу, у вересні 2011 року на презентації фільму в Санкт-Петербурзі. Захід відбувався в обстановці найсуворішої таємності, у всіх гостей були відібрані телефони і камери, так що знімків зробити було не можна. Але єдине, про що говорили потім глядачі презентації, це про шалені потрясіння, коли побачили на сцені «живого» Висоцького.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал (укр. субт.)
Жанр
драма, біографія
В головних ролях
Андрій Смоляков, Оксана Акіньшина, Іван Ургант, Максим Леонідов, Андрій Панін, Володимир Ільїн, Дмитро Астрахан, Сергій Безруков, Анна Ардова, Володимир Меньшов
Режисер
Петро Буслов
Сценарій
Микита Висоцький
Прокат
З 01 грудня 2011