Бойовий кiнь

Бойовий кiнь (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Бойовий кiнь» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Боевой конь /

Історична драма «Бойовий кінь» розповідає про пригоди провінційного англійського юнака Альберта (Джеремі Ірвін) і його вірного друга - коня Джоуї під час Першої Світової війни. Черговий кіношедевр легендарного режисера і продюсера Стівена Спілберга знято за однойменним романом британського письменника Майкла Морпурго, написаного за спогадами ветерана англійської кавалерії, капітана Баджетта. Автора книги вразило те, що на тій війні загинуло близько 10 мільйонів коней, які зуміли врятувати тисячі людських життів. У 2007 році в Англії відбулася прем'єра театральної постановки за книгою Морпурго, яку одного разу побачила колега Спілберга, кінопродюсер Кетлін Кеннеді, після чого студія DreamWorks відразу ж купила права на екранізацію.

Новий фільм «Бойовий кінь» починається на лоні природи сільської Англії, далекої від кошмару війни, де юний Альберт приручає і навчає свого коня, але настає пора розставання і Джоуї забирають на фронт. Глядач піде слідом за ним в незвичайну подорож, побачить, як Джоуї зможе змінити долі різних людей: британського майора кавалерії (Бенедикт Камбербетч), німецького солдата, французького фермера і його внучки. Пройде зовсім небагато часу, а Альберт вирішує йти на війну слідом за своїм другом, щоб знайти його і бути поруч в моменти несподіваних радостей і страшних втрат. Історія дружби Джоуї і Альберта, перетворилася на надзвичайно успішний міжнародний театральний хіт, постановка якого відбудеться на Бродвеї влітку 2012 року, але ви побачите її кіноверсію набагато раніше, вже у лютому.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, військовий
В головних ролях
Емілі Уотсон, Девід Тьюліс, Пітер Муллан, Нільс Ареструп, Джеремі Ірвін, Том Хіддлстон, Бенедикт Камбербетч, Тобі Кеббелл, Патрік Кеннеді
Режисер
Стівен Спілберг
Сценарій
Лі Хол, Річард Кертіс, Майкл Морпурго
Прокат
З 02 лютого 2012
Тривалість
146 хв.