Гнів Титанів

Гнів Титанів (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Гнів Титанів» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Гнев Титанов /

«Гнів Титанів» - сиквел, який продовжує розповідати нам про події, що відбуваються з Персеєм, Аїдом, Посейдоном, Зевсом та іншими міфічними героями. Минуло десять років з того моменту, як Персею вдалося повалити гігантського Кракена в пучину безодні. Тепер Персей (Сем Уортінгтон) живе спокійним і розміреним життям рибака, виховуючи свого сина Геліоса. А тим часом протистояння між Титанами і Богами не вщухає. Рухомі жадобою влади, сторони постійно розпалюють конфлікт, що загрожує своїм розмахом всьому живому. Зевс поступово втрачає свою силу, а на Землі в цей час починає розгортатися справжнє пекло.

Персей більш не в силах залишатися осторонь, опираючись заклику своїх предків. Побачив, як син Зевса разом з Аїдом і Аресом укладають з Кроносом угоду з метою скинути Зевса, він вирішує втрутитись в протистояння. Разом із Гефестом, Агенором і Андромедою він відправляється в повну пригод і небезпек подорож, кінцевим пунктом якої є підземний світ. Чи вдасться Персею повалити розлючених Титанів, врятувати Зевса і зберегти людський рід? Вийде в нього схилити чашу терезів на бік добра? Залишається лише дочекатися виходу фільму на великі екрани і побачити все на власні очі.

Режисер доклав максимум зусиль для того, щоб створити по-справжньому епічний фільм у форматі IMAX 3D. Досить подивитися трейлер, щоб зрозуміти - картина знята з неабияким розмахом. «Гнів Титанів» змусить вас по-новому подивитись на сучасне кіно. Хороша гра акторів, чудовий сюжет і захоплюючі спецефекти залишать незабутні враження від перегляду картини.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фентезі, бойовик, пригоди
В головних ролях
Сем Уортінгтон, Ліам Нісон, Розамунд Пайк, Рейф Файнс, Білл Найї, Тобі Кеббелл, Денні Хьюстон, Едгар Рамірез, Метт Мілн, Лілі Джеймс
Режисер
Джонатан Лібесман
Сценарій
Ден Мазо, Девід Джонсон, Беверлі Кросс
Прокат
З 29 березня 2012
Тривалість
100 хв.
Вікові обмеження
16 років