Оновлення карантинних заходів

Відпрацювавши вихідні у тестовому режимі, повертаємось з оновленням карантинних обмежень. Спершу хочемо перепросити за завдані незручності та подякувати за критику, фідбек і заповнення форми, вони дуже допомогли нам краще зрозуміти ситуацію та прийняти нове рішення.

Нагадуємо, що з 23 вересня оголошено «жовту зону» карантину. Планета Кіно піклується про твою безпеку та діє згідно з Постановою КМУ №1236 від 9.12.2020 р. Вона дає кінотеатрам можливість обрати один з варіантів роботи:
— працювати з обмеженнями місць в залах і не перевіряти медичні документи відвідувачів;
— працювати без обмежень місць, але перевіряти сертифікати вакцинації, ПЦР і подібні документи.

Відсьогодні ми обмежуємо заповненість залів: через кожні два ряди залишатимемо один вільний для безпечної дистанції між глядачами. Перевіряти документи не будемо, оскільки цього не вимагається законом.

Чому раніше працювали з іншими обмеженнями?
Заздалегідь було продано надзвичайно багато квитків на сеанси, наших можливостей просто не вистачило б для їх оперативного повернення та інформування наших гостей. Дізнатись про скасування перед самим показом — велике розчарування для будь-якого кіномана.

Що з майбутніми сеансами?
Наразі ми заблокували 30% місць у залах, щоб зберігати дистанцію між глядачами. Розсадження відбуватиметься за новими правилами, та якщо будуть зміни — попередимо тебе завчасно. Є кілька виключень: на завчасно розкуплених сеансах заповненість дещо вища, проте ми заблокували непродані місця.

Підготовка до «червоної зони» карантину
Ми вакцинували наших співробітників. Згідно з законом, у разі введення «червоної зони», зможемо приймати глядачів лише за наявності медичних документів, виключення становлять неповнолітні. Нам важливо знати чи готовий ти ходити у Планету Кіно під час «червоної зони», тому незабаром надішлемо форму для опитування.

Читати опис
На сайті кінотеатру Планета Кіно Одеса (Таїрово, City Center), ти можеш знайти актуальний розклад найгучніших українських і всесвітніх кінопрем’єр, придбати квитки та індивідуальні 3D-окуляри. Приходь дивитися фільми у найкращій якості, найкомфортніших кінозалах і найсучасніших технологіях IMAX та 4DX. Зареєструй свій особистий кабінет, отримай бонуси за кожну покупку і обміняй їх на нові походи у кіно, снеки та напої. Новий фільм – найліпша нагода зустрітися з друзями та весело провести час разом. А Планета Кіно – найкраще місце для цієї зустрічі. Драма чи комедія, фентезі чи документалка – всі кіножанри на будь-який вік і смак – приїжджай і дивись! У нашому кінотеатрі ти зможеш обирати зручний для себе час сеансу та місце у залі, насолоджуватися різними видами найхрусткішого попкорну і прохолодних напоїв. Окрім того, у нас ну дуже м’які крісла, багато простору для ніг між рядами і зручних підставок для їжі. Готовий до наступної прем’єри? Мерщій бронюй квитки та чекаємо на тебе в Сіті Центр!
Наверх Created with Sketch.