Милий друг

Милий друг (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Милий друг» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Милый друг /

Стрічка знято за романом французького письменника Гі де Мопассана, у якому розповідається про життя молодої людини на ім’я Жорж. Дії роману відбуваються в Парижі в XIX сторіччі, і саме туди ж переносить нас і фільм.

Жорж ледь зводить кінці з кінцями, адже він не наділений ані одним з талантів, які б допомогли йому заробити коштів якщо не на надмірності, то хоча б на гідне життя. І ось якось одного разу головний герой зустрічає свого давнього друга на ім’я Шарль, разом з яким він служив у Африці. Шарль, до глибини душі зворушений такою зустріччю, запрошує Жоржа на вечерю.

На вечері Жорж знайомиться з дружиною Шарля - Мадленою, її близькою подругою, а також з магнатом на ім’я Вальтер, на якого справляє гарне враження. Вальтер дає Жоржу можливість трохи поправити своє матеріальне становище, виконавши нескладну роботу. Він просить написати для нього статтю, в якій Жорж розповів би все про свої військові подвиги, а також описав б події, які відбувалися в Африці. І звичайно ж Жорж погоджується.

"Милий друг" - цікавий фільм про те, як уміння бути милим і подобатися людям може замінити в цьому житті багато здібностей і талант. Ви думаєте, головний герой написав для Вальтера статтю? Як би не так! Він не зміг видавити з себе ані слова, а всю роботу зробила за нього Мадлена - дружина Шарля. Редакція схвалює статтю, написану нібито Жоржем, і вимагає продовження. У цей час Шарль дізнається, що написала статтю його дружина, і забороняє їй допомагати Жоржу.

"Милий друг" - фільм з оригінальним і цікавим сюжетом, головну роль в якій виконав Роберт Паттінсон. Це дивовижна історія зваби, симпатії і інтриг, які дозволили головному героєві побудувати таке життя, про яке він раніше і не мріяв.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
Франція, Великобританія, Італія
Мова дублювання
українська
Жанр
драма
В головних ролях
Роберт Паттінсон, Крістіна Річчі, Ума Турман, Крістін Скотт Томас, Наталія Тена, Колм Міні, Холлі Грейнджер, Філіп Гленістер, Піп Торренс, Джеймс Ленс
Режисер
Деклан Доннеллан, Нік Ормерод
Сценарій
Рейчел Бенетт, Гі де Мопассан
Прокат
З 10 травня 2012
Тривалість
104 хв.