Любов і пристрасть. Даліда

Любов і пристрасть. Даліда (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Любов і пристрасть. Даліда» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Любовь и страсть. Далида / Dalida

Її краса і магнетизм нікого не залишали байдужим. Даліда (Свева Алтіві) і для чоловіків, і для жінок була еталоном привабливості. Починаючи з середини 50-х років минулого століття пісні в її виконанні займали перші місця різних хіт-парадів. При цьому найважливішим в житті Даліда вважала особисте щастя.

Французький біографічний фільм «Любов і пристрасть. Даліда» розповідає про життя всесвітньо відомої співачки. Італійка за походженням, вона приїхала підкорювати Париж в 21 рік. У 23 її пісні вже співала вся Франція, а згодом і вся Європа. У 2017 році виповнюється 30 років з дня смерті Даліди. Сценарій до фільму про видатну співачку писав один з її братів, який тривалий час був її продюсером. Режисерське крісло зайняла француженка Ліза Азуелос. Вона ж стала співпродюсером і співавтором сценарію до фільму. Головну роль довірили Свеві Алтіві. Як і її героїня, актриса є італійкою.

imbd_logo Created with Sketch.
0/10
Рік
2016
Країна
Франція
Озвучений
українською мовою
Жанр
біографія
В головних ролях
Свева Алтіві, Венсан Перес, Ріккардо Скамарчіо, Нільс Шнайдер, Жан-Поль Рув
Режисер
Ліза Азуелос
Сценарій
Орландо, Ліза Азуелос, Жак Пессіс
Прокат
З 11 травня 2017, орієнтовно по 17 травня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 11 травня 2017 р. (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
124 хв.
Вікові обмеження
16+