Кілер з гарантією (16+)

Кілер з гарантією (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Кілер з гарантією» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Вы умрете или мы вернем вам деньги / Dead in a Week: Or Your Money Back

Головний герой фільму – письменник-невдаха Вільям (Анейрін Барнард). Його твори ніхто не хоче друкувати, тож усі його думки про марність і жалюгідність власного життя. Та не таланить йому не лише у письменництві, все іде шкереберть: робота, навчання, особисте життя. Попри десять спроб, він так і не зумів звести кінці з життям. Тож Вільям наймає професіонального кілера Леслі (Том Вілкінсон), який охоче погодився йому допомогти. Підписавши контракт з кілером, за умовами якого той зобов’язується його вбити протягом тижня, головний герой зітхнув з полегшенням... і передумав помирати, оскільки життя якось різко почало налагоджуватись. Тільки проблема в тому, що кілер попався сумлінний, і за всіма підписаними контрактами гарантує 100% виконання...

Комедійний бойовик «Кілер з гарантією» – це режисерський та сценарний дебют Тома Едмундса. Для зйомок у своєму першому фільмі він залучив британських акторів першої величини, серед яких дворазовий номінант на здобуття премії «Оскар» Том Вілкінсон.

imbd_logo Created with Sketch.
6.2/10
Рік
2018
Країна
Великобританія
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія
В головних ролях
Том Вілкінсон, Анейрін Барнард, Меріон Бейлі, Крістофер Екклстон, Велібор Топіч
Режисер
Том Едмундс
Сценарій
Том Едмундс
Прокат
З 29 листопада 2018, орієнтовно по 02 січня 2019
Знижки в будні та вихідні весь день
З 29 листопада 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
16+