Фердинанд (0+)

Фердинанд (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Фердинанд» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одесса, Львів, Суми.
Ferdinand

З самого дитинства бик на ім'я Фердинанд любив лежати в тіні великих дерев і нюхати польові квіти. У всьому світі не знайдеш більш миролюбного і спокійного створіння, ніж Фердинанд. І треба ж було такому статися, що саме його люди вибрали для участі в кориді. Збереться повний стадіон народу, всі чекатимуть видовищного змагання, від якого кров закипає в жилах. Але замість усього цього Фердинанд із задоволенням досліджував би квіти в зачісках у присутніх дам.

Мультфільм «Фердинанд» про миролюбного бика створений на основі відомого твору Манро Ліфа «Історія Фердинанда». Книга вийшла в 1936 році і в рейтингу бестселерів того року обігнала роман «Віднесені вітром» Маргарет Мітчелл. Даний мультфільм – друга екранізація історії. Однойменний мультфільм студії Disney вийшов на екрани в 1938 році. У 2011 році студія 20th Century Fox Animation придбала права на книгу і дала розповіді нове життя.

Рік
2017
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія, мультфільм, дитячий
В головних ролях
Кейт МакКіннон, Девід Теннант, Джон Сіна, Джина Родрігез, Боббі Каннавале, Ентоні Андерсон
Режисер
Карлос Саладана
Сценарій
Манро Ліф
Прокат
З 21 грудня 2017 по 21 березня 2018
Повторний прокат
з 21 червня 2018 по 04 липня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 21 червня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
108 хв.
Вікові обмеження
0+