Початок

Початок () — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Початок» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Начало /

Виконавчий директор невеликої фірми заправляє конторою, співробітники якої вміють занурюватися в сни людей, щоб імплантувати в них нову інформацію або, навпаки, видаляти зайву. Тиху наукову роботу порушує замовлення, від якого не можна відмовитися — імплантувати в мозок успішного бізнесмена «правильні» ідеї, які сподобаються його конкурентам.

Дом Кобб — талановитий злодій, кращий із кращих у небезпечному мистецтві витягу: він краде коштовні секрети із глибин підсвідомості під час сну, коли людський розум найбільш уразливий. Рідкі здатності Кобба зробили його коштовним гравцем у звичному до зрадництва світі промислового шпигунства, але вони ж перетворили його в споконвічного втікача й позбавили всього, що він коли-або любив.

І от у Кобба з'являється шанс виправити помилки. Його остання справа може повернути всі назад, але для цього йому потрібно зробити неможливе — ініціацію. Замість ідеальної крадіжки Кобб і його команда спеців повинні будуть провернути зворотне. Тепер їх завдання — не украсти ідею, а впровадити її. Якщо в них вийде, це й стане ідеальним злочином.

Але ніяке планування або майстерність не можуть підготувати команду до зустрічі з небезпечним супротивником, який, здається, угадує кожний їхній хід. Ворогом, побачити який міг би лише Кобб.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Жанр
фантастика, трилер, детектив
В головних ролях
Леонардо ДиКаприо, Кен Ватанабе, Джозеф Гордон-Левитт, Марион Котийяр, Эллен Пейдж, Том Харди, Киллиан Мёрфи, Том Беренджер, Майкл Кейн, Лукас Хаас
Режисер
Кристофер Нолан
Сценарій
Кристофер Нолан
Прокат
З 22 липня 2010
Тривалість
150 хв.