Залізне небо

Залізне небо (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Залізне небо» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Железное небо /

Мало хто знає, що в 1945 році група нацистських вчених під керівництвом офіцера СС на ім’я Ханс Каммлер прийшла до справжнього технологічного прориву: вони відкрили принцип антигравітації. Та з відкриттям вони спізнились: результат війни вже був визначений заздалегідь. Коли стало зрозуміло, що замість свастики на будівлі рейхстагу буде червоний прапор, фашистські війська швидко полишили місце своєї дислокації та полетіли до Антарктиди. Там були розроблені та збудовані літаючі тарілки, на яких німці дісталися темного боку Місяця. Опинившись на мертвому супутнику Землі, нацисти почали будову військової бази Schwarze Sonne (Чорне Сонце). Понад 70 років вони чекали свого часу, і нарешті він настав. На думку нацистів, наша планета є хворою, а вони — єдині ліки. Прийшла пора повномасштабного вторгнення!

«Залізне небо» — це дивовижний фантастичний бойовик, де тим не менш знайшлось місце і для іронії, і навіть для самоіронії, адже однією з країн, яка приймала участь в зйомках є сама ж Німеччина.

Режисер стрічки — молодий Тімо Вуоренсола, амбітності якому не займати. На нас чекає карколомний екшн, із добрячим гумором.

На дворі 2017 рік, і людство ось-ось зустрінеться із Четвертим рейхом. Залізне небо охопить землю. Чи зможе людство, заражене вірусами цинізму та користі, врятуватись, чи йому зостанеться лиш підкоритись?

Не пропустіть один із захоплюючих фантастичних фільмів цього літа. Приготуйтесь до руйнівного удару фашистського сталевого кулака, до якого німці (а тепер жителі Місяця) готувались понад 70 років.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
Німеччина, Фінляндія, Австралія
Мова дублювання
російська (укр. суб.)
Жанр
фантастика, бойовик, комедія
В головних ролях
Юлія Дітце, Пета Сержант, Удо Кір, Кім Джексон, Стефані Пол, Гьоц Отто, Крістофер Кірбі, Моніка Госсманн, Джим Нобелок, Юкі Івамото
Режисер
Тімо Вуоренсола
Сценарій
Ярмо Пускала, Майкл Калесніко, Йоханна Сінісало
Прокат
З 19 липня 2012
Тривалість
93 хв.
Вікові обмеження
14 років