Джек Річер

Джек Річер (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Джек Річер» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Джек Ричер /

Сюжет починається з убивства п'ятьох випадкових перехожих. Оскільки таких «випадкових» убивств не буває, розслідування вбивства обіцяє бути заплутаним. Проте в поліції вважають інакше та швидко виходять на слід потенційного злочинця, який виявився професійним військовим снайпером. Його тут же засуджують до вищої міри покарання. Незважаючи на вагомі докази, підсудний наполягає на своїй невинності і вимагає залучити до розслідування поліцейського детектива Джека Річера (Том Круз).

Том Круз помітно постарів, але виглядає не гірше Брюса Уїлліса. Герой Круза – колишній військовий, який з самого початку не вірить у невинність обвинуваченого і береться за розслідування лише для того, щоб самому розібратись у справі та запроторити справжнього вбивцю у в'язницю. Але чим глибше він розкопує цю справу, тим стрімкіше тане його впевненість у винності спійманого снайпера, а просте на перший погляд розслідування перетворюється на низку заплутаних інтриг і кривавих вбивств, що становлять серйозну небезпеку для життя самого Річера.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, кримінал
В головних ролях
Том Круз, Розамунд Пайк, Роберт Дювалл, Джей Кортні, Річард Дженкінс, Вернер Херцог, Джеймс Мартін Келлі, Девід Ойелоуо, Алексія Фаст, Майкл Реймонд-Джеймс
Режисер
Крістофер МакКуоррі
Сценарій
Крістофер МакКуоррі
Прокат
З 10 січня 2013
Тривалість
130 хв.
Вікові обмеження
16 років