Гора (12+)

Гора (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Гора» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Mountain

Чи є щось величніше за гори? Чому, попри усі труднощі, все нові і нові покоління альпіністів не зупиняючись прагнуть дістатися вершини світу? Що змушує сміливців підійматися усе вище та вище, підводячись над усім світом? Відповіді на ці питання спробували знайти творці фільму.

Документальний фільм «Гора» австралійської режисерки Дженніфер Підом – це ода величі гір. Підом не лише режисувала стрічку, вона виступила співавтором сценарію та співпродюсером. Мовою оригіналу розповідь веде актор Віллем Дефо. У процесі зйомок творча група підіймалась на низку найвищих гірських вершин світу. Більшість кадрів зняв Ренан Озтурк – альпініст і фотограф з Америки. До того Озтурк вже співпрацював з Підом у документальному фільмі «Шерпа». Музика, що звучить у фільмі, виконана Австралійським камерним оркестром – одним з найкращих камерних оркестрів світу. Прем’єрний показ стрічки відбувся влітку 2017 року в Сіднейському оперному театрі.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Австралія
Мова дублювання
українська
Жанр
документальний, гора
В головних ролях
-
Режисер
Дженніфер Підом
Сценарій
Дженніфер Підом
Прокат
З 12 липня 2018, орієнтовно по 18 липня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 12 липня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
74 хв.
Вікові обмеження
12+