Чоловік з гарантією

Чоловік з гарантією (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Чоловік з гарантією» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Мужчина с гарантией /

В одному великому й улюбленому городянами торговому центрі працює охоронцем незвичайний чоловік. Він допомагає всім навколо: продавцям громадського харчування й модного одягу, прибиральникам і барменам в кафетерії. Він знає всіх і все, а всі знають і люблять його! Він немов домовик в цьому величезному будинку з мільйоном неонових вивісок та яскравих скляних вітрин.

Адже тут він не тільки працює, але й живе повноцінним життям – безкоштовно одягається, харчується в ресторанах, спить у меблевому відділі та бере участь у нічних перегонах на натирачах підлоги. «Який дивний персонаж!» – скажете ви. Насправді, у нашого героя є кришталева й загадкова мрія, на здійснення якої він старанно збирає гроші на «зарплатну» банківську карту.

Одного разу в його житті з'являється стажерка, яку необхідно навчити всьому, що він вміє. Стосунки, які почалися як обтяжливий обов'язок, поступово переростають у дружні. Ну а дружба між чоловіком і жінкою річ дуже специфічна, тут і до романтики недалеко! Однак, герой не знає однієї важливої деталі: ця його «колега» – власниця всього торгового центру.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал (укр. суб.)
Жанр
комедія, сімейний
В головних ролях
Олександр Олешко, Нонна Грішаєва, Петро Федоров, Дмитро Нагієв, Юлія Грішина, Дмитро Шаракоіс, Михайло Павлик, Сергій Походаєв, Ольга Волкова, Андрій Федорцов
Режисер
Артем Аксененко
Сценарій
Тихон Корнєв
Прокат
З 27 вересня 2012
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
14 років