Без сну. Ніч жахів (16+)

Без сну. Ніч жахів (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Без сну. Ніч жахів» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Инсомния / No dormiras

Події розгортаються у 1984 році. Театральна трупа під керівництвом дивакуватої режисерки береться за постановку незвичної п’єси. Вона була написана пацієнтами психіатричної лікарні. Аби зануритися у атмосферу твору, усі актори оселяються у давно закинутій лікарні. Головна умова режисерки – ніхто не має спати упродовж підготовки спектаклю. Молода акторка Біанка (Ева Куаттроксі) будь що прагне зіграти головну роль. Та віддатися акторській грі не так просто, коли через нестачу сну починаєш бачити те, що зазвичай приховане від людського ока. За словами постановниці – це саме те, чого вона і хоче досягти.

Фільм жахів «Без сну» створено у копродукції Іспанії, Аргентини та Уругваю. Для режисера Густаво Ернандеса це третій художній фільм. Сценарій написав дебютант Юма Фодде. Стрічка мала шалений успіх у аргентинському прокаті та стала найпопулярнішим аргентинським фільмом жахів за всю історію. Бюджет картини склав майже $10 млн.

imbd_logo Created with Sketch.
5.1/10
Рік
2018
Країна
Аргентина, Іспанія, Уругвай
Мова дублювання
українська
Жанр
хоррор, містика, трилер
В головних ролях
Єва Куаттроксі, Наталія де Моліна, Хуан Мануель Гілера, Сюзана Орнос, Герман Палашиос, Белен Руеда
Режисер
Густаво Ернандес
Сценарій
Юма Фодде
Прокат
02 листопада 2018
Тривалість
106 хв.
Вікові обмеження
16+