Від гвинта

Від гвинта (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Від гвинта» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

От винта /

Головний герой цієї історії - юний і відважний винищувач СУ-27. Його звуть Витязь, і він сповнений рішучості підкорити небеса! У маленького, але грізного літака є така можливість, адже всього за кілька тижнів відбудеться грандіозне авіаційне шоу. Переможець може бути тільки один!

«Від гвинта 3D» — це анімаційний фільм про дружбу і сміливість, про дух змагань і рішучості, про любов і про те, що іноді це почуття може зіграти з тобою злий жарт. Режисерові вдалося зачепити в своїй роботі досить велику проблематику, не забувши, звичайно ж, про гумор. Це робить мультфільм по-справжньому цікавим як для юних глядачів, так і для їхніх батьків.

До авіашоу залишається зовсім мало часу. Витязь наполегливо тренується зі своїм тренером, думаючи тільки про перемогу, як раптом ... його немов підмінили! Маленький винищувач починає витати в хмарах. Розгін стає млявим, а крила не хочуть розправлятися як слід. Він пропускає заняття і більше не націлений на успіх. У чому ж справа? Виявляється, наш юний СУ-27 закохався в чарівну Блискавку - легкий одномоторний літак. Але він навіть не підозрює, що Блискавка — помічниця злобного і підступного винищувача Грома, боїться чесної конкурентної боротьби і воліє розправлятися зі своїми суперниками за допомогою хитрості. Чи зможе Витязь знешкодити підступний план Грома? Чи зможе він завоювати заслужену перемогу в прийдешньому авіаційному шоу?

«Від гвинта 3D» - приголомшлива робота російський аніматорів, здатна втримати увагу навіть самого вибагливого глядача. Цей мультфільм просякнутий добротою, вірою в перемогу і хорошим гумором. А головне, він може не просто розважити юного глядача, але також і дечому його навчити.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
Росія
Мова дублювання
українська
Жанр
оригінал (укр. суб.)
В головних ролях
Антоніна Березка, Алексей Франдетті, Валєнтін Гафт, Андрей Мерзлікін, Анфіса Чєхова, Алєксандр Головін, Алєксандр Ільїн, Алєксандр Семчев, Алєксандр Леньков, Віктор Власов
Режисер
Ольга Лопато
Сценарій
Тімур Черіков, Тілек Черіков, Армен Аділханян
Прокат
З 16 серпня 2012
Тривалість
83 хв.