Паранормальне явище 3

Паранормальне явище 3 (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Паранормальне явище 3» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Паранормальное явление 3 /

Довгоочікуваний кінохіт від кінокомпанії Paramount Pictures «Паранормальне явище 3» не залишить каменя на камені від ваших сумнівів у реальності кошмару показаного на екрані. Кажуть, що робота над другим фільмом стала потрясінням для Тода Вільямса, який відмовився від постановки третьої частини і пішов з проекту. Останню серію зняли Генрі Йост і Аріель Шульман («Як я дружив у соціальній мережі»). Третя частина гучного фільму жахів є пріквелом першої та другої історій і переносить глядача у 1988 рік, де зображуються події, що відбулися задовго до тих, які вразили глядача в оригінальній версії «Паранормального явища».

Молоде подружжя після переїзду до нового будинку, спочатку «купається» у щасті від спілкування між собою і дітьми доти, доки не усвідомлює, що їх переслідує злий демон в їхньому власному будинку. До кінця не розуміючи природи того, що відбувається і якої загрози можна чекати з боку непрошеного «сусіда», вони встановлюють всюди камери, щоб зафіксувати присутність чужаків і спробувати протистояти силам темряви. Однак маленькі дівчатка, які вирішили пограти у дитячу «страшилку» з викликом Кривавої Мері, провокують початок шокуючих подій.

Паранормальное явление 3 постер средний
imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
жахи
В головних ролях
Кеті Фезерстон
Режисер
Генрі Джуст, Еріель Шульман
Сценарій
Майкл Р. Перрі, Орен Пелі
Прокат
З 20 жовтня 2011