Робін Гуд (12+)

Робін Гуд (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Робін Гуд» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Робин Гуд: Начало / Robin Hood

Середньовічна Англія. Загартований війною Робін із Локслі (Тарон Еджертон) разом зі своїм вірним мавританським другом Маленьким Джоном (Джеймі Фокс) готують повстання. Корумповані представники королівської родини отруюють життя усім своїм підданим, тож настав час припинити жорстоку експлуатацію людей.

Пригодницький фільм «Робін Гуд» – це сучасна екранізація історії про героя англійських балад. Це один з небагатьох персонажів, який вийшов за рамки фольклору та став окремим популярним героєм. Про Робіна Гуда написано, окрім легенд, 19 книжок. Знято 22 фільми, мультфільми та мультсеріали, існує низка комп’ютерних ігор, присвячених герою. Про нову екранізацію заговорили у 2015 році. Одночасно два сценарії писались на студіях Disney та Sony. Зрештою права на екранізацію були викуплені компанією Lionsgate. Зйомки розпочалися в лютому 2017 року та проходили у різних містах Хорватії, Франції та Угорщини.

imbd_logo Created with Sketch.
5.3/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
пригоди, бойовик
В головних ролях
Тарон Еджертон, Джеймі Дорнан, Джеймі Фокс, Бен Мендельсон, Пол Андерсон, Ів Г'юсон
Режисер
Отто Батерст
Сценарій
Джобі Харольд
Прокат
З 29 листопада 2018, орієнтовно по 02 січня 2019
Прокат у технології 4DX орієнтовно
До 19 грудня 2018
Прем'єрний період
До 05 грудня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день у технології Cinetech+
З 06 грудня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
116 хв.
Вікові обмеження
12+