Лондонський королівський балет: Бернстайну Сто Років (мовою оригіналу) (0+)

Дивіться фільм Лондонський королівський балет: Бернстайну Сто Років (мовою оригіналу) (0+) (Лондонский королевский балет: Бернстайну Сто Лет) у кінотеатрі Планета Кіно в Одесі (City Center Таїрова, Маршала Жукова 2). До вашої уваги трейлер, афіша, розклад сеансів, ціна і можливість купити квитки на фільм Лондонський королівський балет: Бернстайну Сто Років (мовою оригіналу) (0+) 2018 року.
Лондонский королевский балет: Бернстайну Сто Лет / ROH Live: Bernstein Centenary

Леонард Бернстайн був одним із перших класичних композиторів Америки, який здобув визнання як глядачів, так і критиків. Він був прихильником еклектики: поєднував джаз та модернізм, традиції єврейської музики з музикою Бродвею, композиції Бернстайна чудово підходять для танцю. Він тісно співпрацював з Джеромом Роббінсом, серед їхніх спільних робіт — «Повна свобода» й «Вестсайдська історія».

З нагоди ювілею композитора Королівський Балет об'єднає трьох його співхореографів, щоб вшанувати Бернстайна, його жанровий діапазон і танцювальні якості музики.

Програма включає дві світові прем'єри хореографа Вейна МакҐреґора та його колеги Крістофера Уілдона, які вперше працювали з творчістю Бернстайна. Третій учасник програми — відродження постановки запрошеного хореографа Ліама Скарлетта «Вік тривоги», створеної в 2014 р. на матеріалі рефлексійної «Другої симфонії» Бернстайна. І симфонія, і балет натхненні модерністською поемою Вістена-Г’ю Одена, написаною під впливом розчарування та невпевненості, що полонили світ по закінченню Другої світової війни.

Рік
2018
Країна
Великобританія
Мова дублювання
англійська (з українськими субтитрами)
Жанр
балет
Хореографи
Вейн МакҐреґор, Ліам Скарлетт, Крістофер Уілдон
Режисер
-
Музика
Леонард Бернстайн
Прокат
02 травня 2018
Знижки весь день
02 травня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
181 хв.
Вікові обмеження
0+