Лондонський королівський балет: Лебедине Озеро (мовою оригіналу) (0+)

Лондонський королівський балет: Лебедине Озеро (мовою оригіналу) (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Лондонський королівський балет: Лебедине Озеро (мовою оригіналу)» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Лондонский королевский балет: Лебединое Озеро / Royal Opera ballet: Swan Lake

Починаючи з 1934 року, «Лебедине озеро» займає особливе місце в репертуарі Королівського балету. В цьому сезоні Королівський балет створює нову постановку з додатковою хореографією запрошеного артиста Ліама Скарлетта. Залишившись вірним тексту Петіпи та Іванова, Скарлетт переосмислює саму постановку цього класичного балету в співпраці з дизайнером Джоном Макфарленом.

Під час полювання принц Зіґфрид натрапляє на зграю лебедів. Коли один з лебедів перетворюється на красуню Одетту, він уже не в змозі відвести погляд. Але на ній лежить закляття: вона лише вночі обертається людиною.

«Лебедине озеро» — це перший балет Чайковського. З огляду на його нинішній статус, напевно, найулюбленішого класичного балету, складно уявити, що його прем'єра в 1877 році була вкрай невдалою. Завдяки твору Маріуса Петіпи та Льва Іванова, написаному в 1895 році, «Лебедине озеро» долучилося до популярної культури. Цим успіхом воно завдячує не тільки піднесеній, витонченій музиці Чайковського, а й приголомшливому хореографічному контрасту між сценами в королівському палаці та ліричними — на березі озера.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Великобританія
Мова
англійська (з українськими субтитрами)
Жанр
балет
В головних ролях
Маріанела Нун'єз, Вадим Мунтаґіров
Композитор
Петро Ілліч Чайковський
Хореограф
Маріус Петіпа, Лев Іванов
Прокат
18 липня 2018
Тривалість орієнтовно
205 хв.
Вікові обмеження
0+