Найкращий фiльм 3

Найкращий фiльм 3 (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Найкращий фiльм 3» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Самый лучший фильм 3 /

Макс Утьосов — недооцінений режисер-аматор. Утьосов знімає свої фільми на аматорску камеру. В цей же час російські кіноакадеміки проводять конкурс «Найкращий фільм Росії», у фінал якого вийшли 7 відомих кінокартин. До церемонії оголошення переможця конкурсу плівки з фільмами (все в одному екземплярі) закриваються в сейф.

Але Віктор Палич підкуповує організатора премії Едуарда Рикова, щоб отримати картини для неліцензійного копіювання. Перевезти фільми від Рикова до Віктора Палича повинні Макс Утесов і його друг Саня. Вони провалюють завдання: плівки згорають, і друзів починають розшукувати відеопірати. Єдиний спосіб вижити: за декілька днів перезняти знамениті російські кінокартини. Але в чому парадокс: копії Утесова сповна можуть виявитися якісніше за оригіналів.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
Росія
Мова дублювання
Оригінал
Жанр
комедія
В головних ролях
Гарік Харламов, Катерина Кузнєцова, Александр Балуєв, Міхаїл Єфрємов, Олександр Семчев, Петро Вінс, Валентин Смірнитський, Денис Яковлев, Костянтин Соловйов, Денис Жаріков
Режисер
Кирилл Кузін
Сценарій
Артак Гаспарян, Гарик Харламов, Міхаїл Гуліков
Прокат
З 20 січня 2011