Мiсiя рiздв'яний порятунок

Мiсiя рiздв'яний порятунок (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Мiсiя рiздв'яний порятунок» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Секретная служба Санта-Клауса /

Британо-американський комедійний повнометражний анімаційний фільм «Місія «Різдвяний порятунок» стане справжнім одкровенням для глядачів, які люблять казкові різдвяні історії. Творці блискучої сімейної комедії вперше розкажуть світові про те, як живе велика родина Санти і про проблеми у взаєминах між родичами. Хіба ви могли собі уявити, що Санта-Клаус живе не в Лапландії, а на Північному полюсі, з дружиною - місіс Санта (Імелда Стонтон), 136-річним батьком - дідусем Санта (Білл Найі) і двома синами: старший - Стів (Х'ю Лорі) і молодший - Артур (Джеймс МакЕвой). Перший з них - Стів, дуже здібний хлопець, він розумний, активний, загалом, яскраво виражений лідер. Другий - Артур, добрий і чуйний хлопчик, єдиний в родині, хто до цих пір щиро зачарований магією Різдва, вірить в чудеса і любить діда.

Стів, на правах головного спадкоємця Санти відмовився від «дідівських» методів роздачі подарунків і модернізував процес, перетворивши чарівне дійство у впорядковану ультрасучасну операцію, використовуючи передові технології. Тепер все роблять міріади дисциплінованих Ельфів, якими вміло керує Стів. Старому Санті нічого не залишається, як стати «весільним генералом», який реально нічого не вирішує. Але дідові не подобаються нововведення онука-«модернізатора», і він вважає, що в його часи, все було по-справжньому і його підтримує молодший онук. Далі мультфільм «Місія «Різдвяний порятунок» розповідає, як одного разу бездушна налагоджена система Стіва дає збій і одна маленька дівчинка Гвен (Рамона Маркес) залишається без подарунка! Артур і старий дивак Санта вирушають у відповідальну місію на старих, погано керованих санях, запряжених північними оленями, щоб встигнути до світанку передати Гвен подарунок від Санта-Клауса.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
США, Великобританія
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм
В головних ролях
Джеймс МакЕвой, Хью Лорі, Білл Найі, Уілл Сассо, Джим Броудбент, Імелда Стонтон, Ешлі Дженсен, Рамона Маркес, Айейн МакКі, Кевін Елдон
Режисер
Сара Сміт
Сценарій
Пітер Бейнхем, Сара Сміт
Прокат
З 22 грудня 2011
Тривалість
97 хв.