Сіністер

Сіністер (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Сіністер» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Синистер / Sinister

Знімати фільми жахів в наші дні справа невдячна: аж надто сильно набита оскома в цьому жанрі. Лякати глядача стає все складніше, але сценаристи та режисери все частіше і частіше використовують всі ті ж кліше, багато з яких, мабуть, старше нас самих.

У «Сіністері» відомий Скотт Дерріксон, сценарист «Полтергейсту» та режисер «Шестьох демонів Емілі Роуз» також підняв цілу купу шаблонів: «сім'я переїжджає в новий будинок», «в домі напередодні відбулося зухвале та дивне вбивство», «на горищі знаходиться дивна шкатулка »і все в такому дусі. Однак потрібно поклонитися (або хоча б зняти капелюх) Дерріксонові, який за рахунок ряду технічних рішень все ж зробив пристойний фільм жахів. Як сказав хтось із критиків, «Сіністер» - витягнута зі сміттєвого відра перлина. І це повністю відповідає дійсності.

Отже, до сюжету. Письменник Еллісон Освальт (Ітан Хоук) переїжджає з родиною в будинок, де рік тому було скоєно загадкове вбивство відразу всіх мешканців будинку. Однак не особливо збентежена цим фактом сім'я комфортно розташовується в новому будинку. Через деякий час Еллісон знаходить на горищі валізу, в якій знаходяться старі плівки. У свою чергу на плівках знаходяться докази вбивств різних сімей. Еллісон, письменник і автор детективів, ховаючись від дружини і доньки, з ентузіазмом намагається вести своє власне розслідування. Сидячи в кріслі з келихом віскі в руці, він вдається у все нові жахливі подробиці вбивств, поки, нарешті, не приходить черга його власної сім'ї.

Як вже говорилося вище, сценарій не блищить кричущою оригінальністю, проте фільм вийшов дійсно страшним і якісним. Можливо, заслуга в цьому оператора, який потрудився на славу, особливо смакуючи смерть цілих сімей, або художників-постановників, які додали особливий колорит деяким декораціям, або самому режисерові - невідомо. Швидше за все, все в комплексі. Фільм тримає в напрузі практично весь свій ігровий час, при цьому сюжет і оповідання сприймаються плавно. «Сіністер» навряд чи можна порівняти за масштабом із його культовим братом «Зловісні мерці», але він набагато вище рівнем багатьох страшилок, знятих у цьому році.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
російська (укр. суб.)
Жанр
жахи, трилер
В головних ролях
Ітан Хоук, Джульєт Райленс, Фред Долтон Томпсон, Джеймс Ренсон
Режисер
Скотт Дерріксон
Сценарій
С. Роберт Каргілл, Скотт Дерріксон
Прокат
З 15 листопада 2012
Тривалість
110 хв.
Вікові обмеження
16 років