Заручниця 2

Заручниця 2 (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Заручниця 2» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Заложница 2 /

Новий фільм режисера Олів'є Мегатона занурить глядача в події, що відбуваються далеко не з кожним. Але з головним героєм стрічки Брайаном Міллсом (Ліам Нісон) вони одного разу вже відбулися: його дочка була викрадена і він змушений був самостійно займатися її пошуками.

Головний герой фільму «Заручниця 2» Брайан Міллс — колишній агент ЦРУ, і він знову змушений робити те, що виходить у нього найкраще — діяти. Події фільму відбуваються через рік після того, як Міллсу довелося здійснити повномасштабну операцію з порятунку своєї дочки Кім. Як нам відомо з першої частини, операція не обійшлася без жертв з боку злочинного світу. Загинуло багато людей, в тому числі і ватажок банди, у якого, як виявилося, є вельми впливовий батько по імені Мурад. Він жадає розплати за смерть свого сина, і він має намір отримати її, полюючи за Міллсом і його сім'єю в Стамбулі.

Вирушаючи у відпустку, Брайан гадки не мав, що опиниться в настільки непростій ситуації. Він і його дружина опиняються в полоні, але батько все ж встигає попередити Кім про те, що злочинці незабаром прийдуть і за нею. Схоже, цього разу ролі заручниці і рятівника помінялися місцями. Чи вдасться доньці допомогти своєму батькові звільнитися з полону? Яким чином зможе звичайна добропорядна сім'я протистояти цілому злочинному синдикату?

Фільм «Заручниця 2» спродюсований Люком Бессоном. Він же написав сценарій спільно з Робертом Марком Кеймену. Як і раніше, глядача чекає цікава історія протистояння добра і зла, з тією лише різницею, що зло на цей раз набагато краще підготовлене. Залишається лише дочекатися прем'єри нового фільму Люка Бессона і з'ясувати, хто переможе в цій битві.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
Франція
Мова дублювання
російська (укр. суб.)
Жанр
бойовик, трилер, драма, кримінал
В головних ролях
Ліам Нісон, Мегі Грейс, Фамке Янссен, Раді Шербеджія, Ліленд Орсер, Лаура Бет Макілрой, Люк Граймс, Луенелль, Кеворк Малікян, Аклан Бейтс
Режисер
Олів'є Мегатон
Сценарій
Люк Бессон, Роберт Марк Кемен
Прокат
З 04 жовтня 2012
Тривалість
91 хв.
Вікові обмеження
16 років