Брудна кампанія за чесні вибори

Брудна кампанія за чесні вибори (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Брудна кампанія за чесні вибори» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Грязная кампания за честные выборы /

2012 рік - рік президентських перегонів у США, мабуть тому американські кінематографісти вирішили представити своє бачення закулісних політичних інтриг. Дія картини проходить в невеликому містечку в Північній Кароліні, напередодні виборів в конгрес. Все йде до того, що депутатом вп'яте стане Кем Брейді (Феррелл), бадьорий і самовпевнений тип. Однак столичні брати-мільярдери (Літгоу і Ейкройд) в своїх корисливих цілях вирішують виставити свого кандидата. Їм стає син їх приятеля Марті Хаггінс (Галіфіанакіс), прекраснодушний екскурсовод, любитель мопсів, людина, яка патологічно не вміє одягатися, виступати на публіці і відкривати двері. Звичайно, президентська кампанія не саме оригінальне рішення для сюжету, однак на цей раз сценаристи вирішили додати якомога більше провокацій, властивих американським політикам. Сама комедія вийшла якраз із того, що якісь впізнаванні події тут викладаються з використанням гротеску, на якому автори не заощаджували. Вульгарності тут також предостатньо, але картина досить спритно обходиться з делікатними темами, більше схиляючись до того, щоб веселити глядача, ніж викликати відразу.

Порадували актори-коміки, які блискуче впоралися зі своєю роботою. Уїлл Феррелл, як і раніше виграє у всіх: змагання з милимГаліфіанакісом він виграє майже у всіх раундах. Тому потрібні дурні вуса, смішні штанці, мопси, нарешті, - Феррелл бере виключно енергетикою і пластикою, своїм унікальним талантом переконливо виголошувати неуявну, фантастичну нісенітницю. Цілий ряд епізодів - з побиттям немовлят і тварин, з п'яною їздою, з спокушанням ворожої дружини, зі зміїним укусом - наближається до золотому феррелловського стандарту. Фільм вийшов смішним, живим і дотепним.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Вілл Феррелл, Зак Галіфіанакіс, Джейсон Судейкіс, Ділан МакДермотт
Режисер
Джей Роуч
Сценарій
Шоун Харвелл, Кріс Хенчі
Прокат
З 22 листопада 2012
Тривалість
85 хв.
Вікові обмеження
16 років