Колекцiонер 2

Колекцiонер 2 (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Колекцiонер 2» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Коллекционер 2 / The Collection

Глядачі першої частини фільму “Колекціонер” напевне знайомі із методами, якими маньяк у масці розправляється зі своми жертвами. Ті ж, хто прогавив цей карколомний хорор, напевне переглядали стрічку “Пила”. У будь-якому випадку ця прем'єра не може пройти повз увагу поціновувачів жанру!

Приготуйтесь до жахливих і нелюдських випробувань: колекціонер прагне поповнити свою колекцію. Наведена вище аналогія зовсім не випадкова: режисером і сценаристом стрічки “Колекціонер 2” є Маркус Данстен, який працював над франшизою “Пила”. Не багатьом відомий факт, що першу частину фільму продюсери від початку хотіли зробити приквелом історії про Пилу та її жертв, однак із проекту почало виростати щось більше. Відтак, стрічка переросла у окремий проект із власною історією.

Аркін — єиний, кому вдалось вціліти після відвідин лігва колекціонера. Він думав, що ніколи у житті йому більше не доведеться пережити цей жах. Він хотів забути усе, що з ним відбулось, як страшний сон, але, схоже, доля мала інші плани.

Аркін — єдиний, кому відомі методи вбивці, і він єдиний, хто може до нього привести. Донька одного впливового чоловіка опинилась у числі півсотні осіб, пропавших безвісті. Поліція безсила. Щоб знайти дівчину, треба розпочати слідство з чистого аркуша. Приготуйтесь заглянути у вічі жахові. Жахові, для якого люди — лише експонати. Головний герой матиме усього 48 годин, щоб знайти маньяка, інакше жертви будуть мертві. Вдихніть якомога глибше і приготуйтесь до одного із найстрашніших хорор-фільмів року що минає! “Колекціонер 2” неабияк полоскоче вам нерви.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
жахи, бойовик, трилер
В головних ролях
Джош Стюарт, Емма Фітцпатрік, Крістофер МакДональд, Лі Тергесен
Режисер
Маркус Данстен
Сценарій
Маркус Данстен
Прокат
З 06 грудня 2012
Тривалість
82 хв.
Вікові обмеження
21 рік